By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.ultrasarnhem.nl/

Vitesse is dragende kracht definitief

Thulani Serero vertrekt definitief bij Vitesse. De middenvelder gaat aan de slag bij Al Jazira, een topclub uit de Verenigde Arabische Emiraten.

De transfer hing al een tijdje in de lucht en het was bekend dat Serero dit weekend een medische keuring zou ondergaan bij zijn nieuwe club. Nu de laatste plooien zijn gladgestreken is de deal afgerond: zondag poseerde de Zuid-Afrikaan, die graag wilde vertrekken uit Arnhem, voor het eerst in het tenue van zijn nieuwe werkgever. Bij Al Jazira gaat hij samenwerken met trainer Jurgen Streppel.

Voor Serero komt er een einde aan een periode van acht jaar in Nederland. Hij tekende in 2011 bij Ajax en kwam uiteindelijk 120 keer uit voor de Amsterdammers. In 2017 maakte hij de overstap naar Vitesse, nadat hij bij Ajax op een zijspoor was beland. In Arnhem was Serero een belangrijke speler. Hij droeg 71 keer het shirt van Vitesse.

Bron: voetbalprimeur

 

Reacties 3

Melwin Mooij op zondag 25 augustus 2019 15:19

Was te verwachten

Was te verwachten
Leintje Boeije op zondag 25 augustus 2019 15:20

Jammer

Job van Veluw op zaterdag 31 augustus 2019 15:51

Die gaan wij missen ?

Die gaan wij missen ?
Gast
maandag 17 november 2025

Scoreboard

Chatbox

Partner

Zoeken

Groepen

Laatste reacties

In loving memory
16 november 2025
MqwpCvRPUMyCbqCVghwn
In loving memory
26 oktober 2025
gxQywrIRypByVGtIezrEh
In loving memory
06 oktober 2025
wqZgHGJrrVQmqMm
Donaties worden gebruikt voor
webhosting & ontwikkeling!

Partner banner

Online stats

10 Leden
22 Bezoekers